Info Office Update

Aktualizaci programů ve vašem počítači provádí nástroj Info Office Update. Při provádění aktualizace budete potřebovat uživatelské jméno a heslo, které obdržíte u Zákaznické podpory uživatelů: mail@info-office.cz nebo tel.: 705 115 639.

Instalace Info Office Update

 

Přehled aktualizací a verzí

Otevřít seznam v novém okně.


RSS kanály

Změny lze sledovat automaticky v Outlooku nebo internetovém prohlížeči pomocí RSS kanálů. V prohlížeči Internet Explorer otevřete URL adresu kanálu a zvolte "Přihlásit se k odběru". Novinky pak sledujete v Oblíbených položkách - Informační kanály. Pro sledování v Outlooku si do schránky okopírujte URL adresu z tabulky níže. V Outlooku klepněte ve složce Odběry RSS pravým tlačítkem, zvolte "Přidat nový informační kanál RSS" a zadejte zkopírovanou URL adresu.

RSS pro Ekonomický systém

https://infooffice.blob.core.windows.net/ioupdate/aktualizace_es.xml

RSS pro Obchodní databázi

https://infooffice.blob.core.windows.net/ioupdate/Aktualizace_OD.xml

RSS pro Personalistiku a mzdy

https://infooffice.blob.core.windows.net/ioupdate/novinkymezd.xml

Instalace Runtime MS Access 2007

Pro bezproblémovou práci Info Office MMI je potřeba nainstalovat verzi Runtime MS Access 2007

Aktuálně nainstalovanou verzi zjistíte po spuštění libovolného programu Info Office volbou Nápověda o aplikaci. Podívejte se na verzi MS Access. Verze 14 odpovídá Access 2010, verze 12 Access 2007 a verze 11 Access 2003. Runtime MS Access 2003 a 2010 nedoporučujeme, program v nich nefunguje správně.

Pokud jste již aktualizovali programy a při spuštění je hlášena chyba, je potřeba nainstalovat Runtime 2007.

Nejprve odinstalujte předchozí verzi runtime. V Ovládacích panelech zvolte Programy a funkce. V nainstalovaných programech vyhledejte Microsoft Office Access 2003 Runtime a program odinstalujte.

Z odkazu níže na stránce nainstalujte Runtime MS Access 2007.

Pokud jste dosud používali Runtime 2003 a neměli nainstalovaný kořenový certifikát certifikační autority CA Info Office, tak jej také nainstalujte z odkazu níže. Certifikát instalujte do složky pro důvěryhodné kořenové certifikační autority. Nikoliv do automatického výběru úložiště.

Odkazy na programy ke stažení

Runtime MS Access 2007

acces

 

SQL server Express

 

Management Studio Express

Nástroj pro správu databází

Certifikát vydavatele programů Info Office

Při problému s certifikátem si stáhněte certifikát vydavatele a nainstalujte jej do složky certifikátů „Důvěryhodní vydavatelé“

Vložení hodnoty do registrů

Další možností je definovat bezpečné umístění. Stáhněte si soubor .REG > ve vlastnostech souboru proveďte jeho odblokování. V souboru aktualizujte cestu ke složce, v níž jsou nainstalovány programy Info Office > uložte a poklepnutím proveďte vložení hodnoty do registrů počítače.